Archieven

Een zorgverlener vraagt naar mijn BSN. Ben ik verplicht om die te verstrekken?

Ja, maar wel op een veilige manier. Pas nadat gecontroleerd is of u degene bent die hoort bij het BSN mag het BSN in de administratie worden opgenomen. De zorgverlener controleert dit aan de hand van uw identiteitsbewijs. Als een behandelingsovereenkomst tot stand is gekomen, is iedere zorgaanbieder sinds 1 juni 2009 wettelijk verplicht om het… Meer lezen »

Categorie:

Zoek op kernwoord

Door op één van onderstaande kernwoorden te klikken open je de daaraan gerelateerde vragen.

Categorie:

Waar vind ik de NEN normen?

De NEN 75* normen (van belang voor artikel 32 van de AVG) kun je gratis downloaden via de NEN normshop.

Categorie: