Mag ik mijn medische gegevens laten vernietigen?

By | 28 maart 2018

Op de site van de Autoriteit Persoonsgegevens wordt vermeld wanneer en hoe u een organisatie kunt vragen om uw persoonsgegevens te wissen en wanneer u dat recht niet kunt uitoefenen.  De Wet op de Geneeskundige Behandelingsovereenkomst (WGBO) verlangt van een zorgverlener dat de dossiergegevens 15 jaar worden bewaard. Zie in dit verband ook artikel 455 van de WGBO (Wet Geneeskundige Behandelingsovereenkomst)

Category: