Moet ik met elke leverancier die ik heb een overeenkomst opstellen?

By | 29 januari 2018

Als je doelt op leveranciers die een rol vervullen bij de verwerking van persoonsgegevens is het antwoord JA. Die overeenkomst is nodig om je in staat te stellen aantoonbaar te voldoen aan de AVG. De AVG gaat in artikel 28.4 zelfs expliciet in op de inhoud van de overeen te komen afspraken.

Category: